03-720-8882

03-720-8882

משולם - פתרונות תשלום לעסקים

IndustryICON2

תעשייה

פיננסי - טכנולוגי

ChallengeICON2

אתגר

גידול בכמות הלקוחות בתעשייה מאוד דינמית ותחרותית.
שיפור מערך שיווקי לצורך מדידה אחר שינויים ושיפור תוצאות.

SolutionICON2

פתרון

ביצוע סדר במערך השיווקי של החברה
הקמת קמפיין ממומן בגוגל אדס
הטמעת מערכות מעקב חכמות
ניתוח מעמיק של מתחרים

ResultsICON2

תוצאות

יותר מ-90% של גדילה בכמות הנרשמים

אודות החברה

חברת משולם פתרונות תשלום מספקת פתרונות סליקה לעסקים, עמותות, מוסדות חינוך וועדי בתים. בין השירותים שלה ניתן למצוא אפליקציית סליקה מתקדמת המאפשרת לעסקים מתחומים שונים לקבל כרטיסי אשראי מלקוחות ולבצע סליקה ישירות דרך הטלפון.

מדובר בחברה המובילה כיום בתחום פתרונות תשלום לעסקים שגדלה בקצב מסחרר בזירה מאוד דינמית ותחרותית על ידי שירות לקוחות איכותי ותעריפי סליקה משתלמים.
anastasiia-ostapovych-pjwbiuwXy00-unsplash (1)
הסוכנות דן קבקוב הביאה לצוות החברה ראייה הרבה יותר ממוקדת מספרים - ניתוח של כלל ערוצי השיווק והבנה מדויקת של הנעשה ברמה השיווקית של החברה. ללא הבנה זו היינו שופכים כספים מיותרים ולא מגיעים לתוצאות. בזכותם הצלחנו להגדיל באופן דרסתי את כמות הלקוחות שלנו.
חגי אלתרסקו
CEO

x2

צמיחה

בכמות הרשמות לשירות דרך האתר

אתגר

בתעשייה הזו קיימים מספר רב של מתחרים המקשים באופן בולט להגדיל את נתח השוק של החברה. האתגר שלנו הוא להיות בולטים במגרש בו תקציבי הפרסום ומשאבי האנוש של המתחרים גבוהים במיוחד. האתגר הנוסף הוא לגרום לקהל המטרה להצטרף לשירות חדש ולא מוכר. כשהתחלנו את העבודה גילינו בעיית מעקב אחר התנהגות משתמשים באתר ופעילות שיווק קיימת. הפרסום התבצע במספר ערוצים אך לא הייתה השוואה בין הערוצים ולא היה מעקב אחר מקור ההגעה של הלידים הנרשמים לשירות.
הסוכנות דן קבקוב הוסיפה לנו נפח מקצועי שהיה כל כך חסר והעבודה איתם מאוד נעימה ומדויקת. אלה אנשי שיווק שעליהם ניתן לסמוך באופן מוחלט.
חגי אלתרסקו
CEO

פתרון

השלב הראשוני: הגדרת מדידה של כל הנתונים באופן מקצועי מן היסוד. הקמנו אפיון של המשפך השיווקי והטמענו מערכות מעקב בנכסים הדיגיטליים של חברה. לאחר מכן הגדרנו את ההמרות ואירועים משנים המשפיעים על תהליך הרכישה.

השלב השני: הקמת קמפיין ממוקד מטרה ברשת החיפוש של גוגל. השתמשנו בכלים מתקדמים לניתוח פעילות המתחרים על מנת לזהות דרכים פוטנציאליות לפריצת צמיחה.

השלב השלישי: הקמת קמפיין שיווקי חוזר עבור כל מבקרים פעילים באתר שלא השלימו את תהליך הרישום. קמפיין זה היה בנוי ממספר רב של ערוצים שכללו את רשת החיפוש, רשת המדיה הממוקדת באתרי נישה של קהל המטרה וסרטוני יוטיוב.

3946768657523844441
MSLM4

התוצאה

על ידי הקמת קמפיין דיגיטלי חכם שהיה ממוקד בקהל המטרה עם המסר הנכון ובעזרת ערוצים דיגיטליים שונים לצורך שיווק חוזר, הצלחנו להגדיל את כמות הנרשמים באתר ביותר מ-90%. לאורך זמן הצלחנו להגדיל את החשיפה לשירות והגדלנו את נתח השוק של החברה.
הטיפ שלי לבעלי עסקים אחרים שמעוניינים לעשות קידום ממומן הוא להבין טוב טוב את הנתונים לפני שמתחילים.
חגי אלתרסקו
CEO

האם העסק שלך
מוכן לעשות את הסוויץ'?

בוא נעשה שיחה קצרה ונגלה איך אנחנו יכולים לעזור לעסק שלך

או

כל הזכויות שמורות לדן קבקוב © 2019

dan@dankabakov.co.il

03-720-8882

חץ למטה

1

קצת עליך

2

אודות העסק

3

איך נוכל לעזור?

רק עוד צעד אחד

זה יאפשר לנו להתאים תוכנית עבור היעדים שלך ביותר קלות

..הצוות שלנו יחזור אליך בהקדם האפשרי

מה הלקוחות שלנו אומרים:

חברה מקצועית ואמינה. עומדת ביעדים. ידע נרחב והגדלת ראש.
ארטיום סונדלזון
CEO
Inova DIamonds
Dan Kabakov is the kind of agency you want: Great availability and communication, dedicated to finding the most efficient solutions
Michael Levy
CEO
Low Energy Studio

1

קצת עליך

2

אודות העסק

3

איך נוכל לעזור?

כמעט סיימנו

נשמח לדעת איך נוכל לעזור לעסק שלך