קורס גוגל אדס

קורס גוגל אדס

קורס קידום ממומן וניהול קמפיינים בגוגל אדס (אדוורדס) אונליין

קורס קידום ממומן וניהול קמפיינים בגוגל אדס (אדוורדס) אונליין

קורס גוגל אדס הוא קורס דיגיטלי שילמד אותך לשווק ולפרסם את העסק שלך באינטרנט, לייצר מכירות ולהביא לקוחות חדשים באמצעות מערכת הפרסום של גוגל, שלב אחר שלב, ללא ידע מוקדם.

קורס גוגל אדס הוא קורס דיגיטלי שילמד אותך לשווק ולפרסם את העסק שלך באינטרנט, לייצר מכירות ולהביא לקוחות חדשים באמצעות מערכת הפרסום של גוגל, שלב אחר שלב, ללא ידע מוקדם.

מה זה גוגל אדס בכלל?

גוגל אדס, לשעבר גוגל אדוורדס – הינה מערכת הפרסום המובילה באינטרנט, אשר עובדת לפי מודל של תשלום לפי הקלקה על המודעה (PPC).

לגוגל יש שליטה על יותר מ-40% משוק הפרסום הדיגיטלי בכל העולם ומשנה לשנה זה רק הולך וגדל. בכל שנה, מפרסמים מכל העולם מוציאים כ-28 מיליארד דולר רק על פרסום דרך גוגל.

נתון זה רק מראה עד כמה מערכת הפרסום של גוגל אפקטיבית ומביאה תוצאות לעסקים מזירות שונות. מערכת גוגל אדס מאפשרת להרים ולשווק את העסק שלך באינטרנט בצורה מאוד אפקטיבית ולהשיג לקוחות נאמנים חדשים.

קורס גוגל אדס - הזדמנות מדהימה עבורך
במרחק של הקלקות ספורות!

כאיש שיווק אני נתקל בעסקים רבים שמתחילים את דרכם באינטרנט, והמכשול הראשון שעומד בפניהם הוא פרסום העסק בצורה נכונה באינטרנט. רובם מכירים את מערכת גוגל אדס – אבל ללא ידע מקדים, המערכת יכולה להפוך בקלות לכאב ראש רציני.

לעומת זאת עם הדרכה מקצועית הדברים נעשים הרבה יותר פשוטים בהרבה.

פתאום מגלים שאפשר להרים קמפיין מוצלח בקלות 💪

במסגרת העבודה שלי, העברתי שיעורים פרטיים והדרכות על מערכת הפרסום של גוגל. יחד עם הצמיחה של העידן הדיגיטלי, נפל עליי הרעיון להפוך את ההדרכה לקורס דיגיטלי על מנת שתהיה נגישה לכולם.

באמצעות שימוש נכון במערכת, ניתן להביא אנשים רלוונטיים לעסק שלך באינטרנט (אתר,חנות, דף נחיתה) וכתוצאה מכך לחשוף את העסק שלך ליותר אנשים שמתעניינים בתחום, לקבל יותר הרשמות באתר, למכור יותר מוצרים בחנות, להגדיל את מספר של מוצר או תוכנה ועוד..

בישראל קיימים עשרות אלפי עסקים קטנים שבכלל לא מודעים בכלל לפוטנציאל השיווקי שעומד לרשותם במרחק של הקלקות בודדות. לרוב העסקים אין פרסום מקצועי או שאין פרסום באינטרנט כלל. יותר מכך, לפי הלמ”ס יותר מ-10,000 עסקים חדשים מתווספים למשק מידי שנה. מה משותף לכולם? הם כולם צריכים שיווק באינטרנט. העלות של הקמת הקמפיין בגוגל אדס יכולה להגיע לכמה אלפי שקלים, והיא תלויה בכמות העבודה וכמובן בתמחור.

אז אם בא לך להשתלב בתעשיית הדיגיטל, לפרסם לעצמך את העסק,
או למכור שירותי שיווק ללקוחות שלך – זו ההזדמנות המושלמת בשבילך! 💁‍♂️

אני מזמין אותך לקורס גוגל אדס מקיף שילמד אותך צעד אחר צעד ויתן לך את כל הכלים הדרושים כדי לבנות פרסום מניב תוצאות

"ללמוד הכל על פרסום בגוגל בלי לצאת מהבית"

ועכשיו במחיר מיוחד
(פרטים בהמשך הדף)
קורס-דיגיטלי-גוגל-אדס-מסך

בקורס אני אשתף איתך את כל הידע ושיטות עבודה בגוגל אדס המומלצות שצברתי לאורך של 6 שנים שלי בתור איש שיווק דיגיטלי. בזבזתי הרבה מאוד זמן וכסף על קמפיינים בעבר כדי ללמוד מהטעויות שלי, לייעל ולשפר את שיטת העבודה מול המערכת. השיטה הזאת עזרה לי וללקוחות שלי מאוד להגדיל את הרווחים בעשרות אחוזים (ובמקרים מסוימים אפילו יותר). ריכזתי את כל הדברים החשובים שהבנתי ולמדתי בקורס הזה כדי שהוא יעזור לך להימנע מטעויות נפוצות,לחסוך הרבה מאוד זמן ⏰ וכסף💰

ולהתחיל להרוויח לקוחות חדשים 🙋🙋‍♂️.

השתמשתי באותה שיטה כדי לפרסם את הקורס עצמו באינטרנט ולשווק אותו בגוגל. אשתף איתך את השיטה שעזרה לי להביא את הפרסום שלי למקום ה-1 בתוצאות החיפוש, לעבור את כל המתחרים וגם את גוגל עצמו! 😮😮😮

מקום ראשון בגוגל מובייל

מה נלמד בקורס?

פרק א:
לומדים את היסודות

נכיר את המערכת ואת תהליך הפרסום בה, נעבור על מושגי יסוד, נפתח חשבון חדש ונעבור על ההגדרות.

פרק ב:
קמפיין לרשת חיפוש

נלמד את כל סוגי מילות מפתח ואיך לבצע מחקר מקיף. נבנה ביחד קמפיין לרשת החיפוש מ-0 ונגע בדברים הפרקטים בקמפיין פעיל.

פרק ג:
קמפיין לרשת המדיה

נלמד כיצד מגדירים קהלים, כיצד גוגל דרגת את המודעות ואיך עובדת נוסחת מכירה הפומבית. נלמד איך להקים קמפיינים ברשת המדיה של גוגל, קמפיין וידיאו ביוטיוב וקידום מודעות ישירות בתיבת דואר של ג’מייל.

פרק ד:
ניהול הקמפיין

נלמד ביסודיות כיצד מבצעים אופטימיזציה מקצועית לכל סוגי הקמפיינים על מנת שהקמפיינים יצליחו ויביאו ביצועים גבוהים ותוצאות רצויות. נלמד איך להפעיל כללים אוטומטים ולהוציא דוחות מתקדמים במערכת.

תוכן הקורס

פרק א: לומדים את היסודות

1. מבוא
2. מושגי יסוד
3. תהליך הפרסום במערכת
4. פתיחת חשבון חדש במערכת
5. מעבר מלא על הממשק וההגדרות
6. חיבור עם Google Analytics
7. הגדרת המרות במערכת
8. הגדרת תקציב משותף
9. שאלות סיכום

פרק ב: קמפיין לרשת החיפוש

1. סוגי התאמות של מילות המפתח
2. מילות מפתח שליליות
3. איך לבצע מחקר מילות מפתח מקיף​
4. בניית קמפיין
5. בניית קבוצת מודעות
6. בניית מודעות
7. תוספי מודעות
8. מעבר מסכם על הקמפיין
9. מעבר על הנתונים בקמפיין פעיל
10. שאלות סיכום​

פרק ג: קמפיין לרשת המדיה
(כולל Gmail ו-YouTube)

1. הגדרת קהלים
2. בניית קמפיין לרשת המדיה
3. בניית קמפיין Gmail
4. בניית קמפיין YouTube
5. נוסחת מכירה פומבית
6. דירוג המודעות
7. מרכיבי ציון האיכות
8. שאלות סיכום

פרק ד: ניהול של הקמפיין

1. סקירה כללית
2. דוח מונחי החיפוש
3. דוח מכירות פומביות
4. הקמפיינים
5. קבוצות מודעות
6. מודעות ותוספים
7. דפי הנחיתה
8. מילות מפתח
9. דוח המכשירים
10. קמפיין לרשת המדיה
11. הגדרת כללים
12. דוחות
13. שאלות סיכום
בונוס לקורס: דוח גוגל אדס

דוח גוגל אדס יעזור לך להבין ולנתח יותר טוב את הנתונים במערכת, לנהל את הקמפיינים בצורה יותר יעילה וכמובן להגדיל את התוצאות והרווחים של העסק שלך.

למה דוח גוגל אדס כל כך חשוב לך?

 • הנתונים נטענים ממערכת באופן אוטומטי. 100% דיוק וחסכון בזמן היקר לך
 • רמת דוח שקיימת רק אצל סוכנויות פרסום בודדות בישראל. עכשיו בידיים שלך
 • בעבר, טכנולוגיה שעובדת על בסיס הצלבת נתונים הייתה זמינה רק לחברות ענקיות במשק כמו בנקים וחברות ביטוח. עכשיו היא זמינה גם עבורך
 • עיצוב מודרני, מבנה נכון והצגת נתונים בצורה הכי טובה שמאפשרת לך להסיק את המסקנות הנכונות עבור הפעילות בצורה קלה ונוחה ומאוד.
 • הדוחות כוללים רק את מדדי הצלחה החשובים ביותר. ניתן כמובן לשנות ולהוסיף נתונים לדוח.
 • נתונים המוצגים בדוח נבחרו בקפידה על סמך ניסיון רב שנים שצברתי בתור איש שיווק ודאטה, תוך ביצוע אינסוף ניתוחים ואופטימיזציות לקמפיינים.
אז כמה הקורס עולה?

עכשיו במחיר מיוחד לזמן מוגבל

 • קורס גוגל אדס דיגיטלי מקיף - ₪2740
 • זמינות הקורס 24/7 לתמיד
 • ליווי מלא לאורך כל הקורס
 • בונוס: תבנית מוכנה לדוח גוגל אדס מתקדם - ₪1056

שווי החבילה היא

₪3,796

אבל הנרשמים הראשוניים לקורס מקבלים את החבילה במחיר מיוחד

70% הנחה

רק 1,139 ₪ בלבד

כולל מע”מ

וזה עוד לא הכל!

כל מי שנרשם לקורס ויוצר חשבון חדש מקבל:

 שובר פרסום מגוגל 300 ש”ח מתנה!!

להרשמה נא למלא את הפרטים כאן:

מה הלקוחות מספרים?

שאלות נפוצות

גוגל אדס, לשעבר גוגל אדוורדס – הינה מערכת הפרסום המובילה באינטרנט, אשר עובדת לפי מודל של תשלום לפי הקלקה על המודעה (PPC). פרסום בגוגל אדוורדס יאפשר לאתר שלך להופיע בתוצאות החיפוש הממומנות שממוקמות בראש עמוד החיפוש, לפרסם את העסק שלך באתרים נוספים, לעשות שיווק חוזר לכל מי שביקר באתר שלך ועוד..

מנוע החיפוש של חברת גוגל הוא הגדול ביותר בעולם. פרסום בגוגל אדס יאפשר לאתר שלך להופיע בתוצאות החיפוש הממומנות שממוקמות בראש עמוד החיפוש עבור ביטויים רלוונטיים אותם מחפש הגולש.

הרעיון של מודעות גוגל אדס הוא למשוך גולשים להקליק על המודעה, ובכך להביא אותם לרכוש מוצר או שירות. בפרסום בגוגל אפשר להגיע לקהל בצורה הרבה יותר קלה, בהנחה ויוצרים פרסומות חכמות בתקציב נכון

הקורס הוא דיגיטלי שבנוי מ-10 שעות של שיעורי וידאו שמתעסקים נטו בלמידה ותרגול של המערכת, בלי דיבורים מיותרים. בנוסף הקורס עובר על מצגות וכולל מבחנים בסיום של כל פרק

הקורס הוא קורס דיגיטלי כך שלא צריך לתכנן הגעה מראש למקום פיזי או להיות בפקקים. כל מה שצריך זה טלפון או מחשב וחיבור לאינטרנט. ניתן ללמוד מהבית ובשעות שהכי נוחות לך

בקורס הזה אתה מקבל תמיכה שוטפת מלאה וליווי אישי! באפשרותך ליצור איתי קשר במייל או צ’אט ולשאול אותי כל דבר לגבי נושאים שלא הובנו. בדרך כלל אני עונה על כל השאלות תוך 24 שעות.

למה לבחור דווקא בקורס שלנו?

עלות משתלמת

קורס דומה במכללות יכול להגיע לעלות של יותר מ-5000 ש”ח. לא חבל על הכסף? קורס זה יעניק לך תמורה מלאה למחיר ויהיה זמין עבורך לתמיד.

פחות כאב ראש

גם אותך מתסכל לנסוע בפקקים למכללה? לחפש חניה? המרצה איחר? ביטלו לך את השיעור ולא הודיעו? בקורס שלי ניתן ללמוד מהבית – בקצב שלך ולקבוע בעצמך את זמני הלימוד הנוחים עבורך.

מידע מקיף​​

בקורס הזה יש את כל המידע הדרוש כדי להתחיל פרסום דרך מערכת גוגל אדס. המידע כולל מצגות, סרטוני הסבר ושאלות סיכום. מכיוון שגוגל מעדכנת את המערכת מדי פעם, יתווספו לקורס שיעורים חדשים ועדכונים בהתאם לשינויים של גוגל.

תמיכה מלאה​​

בקורס הזה אתה מקבל תמיכה שוטפת מלאה! באפשרותך ליצור איתי קשר במייל ולשאול אותי כל דבר לגבי נושאים שלא הובנו או לגבי הקורס בכלליות..

למי הקורס הזה הכי מתאים?

עצמאים

עצמאים שרוצים לשווק
עסקים ללקוחות

שיווק דיגיטלי לעסקים הוא עסק רווחי מאוד. בסיום הקורס יהיו לך כל הכלים לבנות קמפיינים לעסקים בשיטה שלי ולייצר עוד ערוץ הכנסה משמעותי לעסק שלך. הקורס מתאים במיוחד לעצמאים בתחום הדיגיטל: בוני אתרים, מעצבים גרפיים ואנשי שיווק.

בעלי עסקים

עסקים המעוניינים לשווק
את עצמם באינטרנט

לעסק שלך מגיע לקבל לקוחות ומכירות. חסוך כמה אלפי שקלים טובים, שחרר את עצמך מהתלות המעצבנת בחברות פרסום שהעסק שלך לא מעניין אותן, וצור לעצמך שיווק אפקטיבי שעובד בדיוק כמו שרצית.

אנשי שיווק

אנשים שרוצים להשתלב
בתעשיית השיווק והדיגיטל

כיום הביקוש לאנשים - המתמחים בפרסום ממומן רק הולך וגדל. כל מי שירצה - יוכל להשתלב לאחר הקורס, בתעשיית הפרסום והשיווק בתור שכיר. בסיום הקורס יהיו לך את כל הכלים לבנות קמפיינים מורכבים ולהתחיל את הקריירה שלך בתעשיית הדיגיטל.

אודות יוצר הקורס​

נעים להכיר, אני דן קבקוב מייסד סוכנות הפרסום. אני יועץ לשיווק ופרסום באינטרנט, עם תשוקה גדולה לעולם הדיגיטל. הדבר הראשון שאני אוהב לעשות בכל בוקר הוא לקרוא עדכונים מעניינים מהתעשייה. להיות ראשון בתחום העיסוק שלי הוא המוטו שלי לחיים.

אני אוהב לעזור לעסקים בהגדלת החזר השקעתם בפרסום ובהשגת לקוחות חדשים. בחרתי לעסוק בתחום זה והקמתי את הסוכנות מתוך תשוקה אמיתית למקצוע ולעולם השיווק הדיגיטלי.

אנחנו מעריכים את הזמן והמשאבים של כל לקוח ומשתדלים לעשות את העבודה בצורה המקצועית ביותר והטובה ביותר, כמו כן, אנו שמים דגש על אחריות והתחייבות כלפי הלקוח והעסק שלו.

 

האם העסק המצליח הבא הולך להיות העסק שלך?

אז כמה הקורס עולה?
 • קורס גוגל אדס דיגיטלי מקיף - ₪2740
 • זמינות הקורס 24/7 לתמיד
 • ליווי מלא לאורך כל הקורס
 • בונוס: תבנית מוכנה לדוח גוגל אדס מתקדם - ₪1056

שווי החבילה היא

₪3,796

אבל הנרשמים הראשוניים לקורס מקבלים את החבילה במחיר מיוחד

70% הנחה

רק 1,139 ₪ בלבד

כולל מע”מ

וזה עוד לא הכל!

כל מי שנרשם לקורס ויוצר חשבון חדש מקבל:

 שובר פרסום מגוגל 300 ש”ח מתנה!!

להרשמה נא למלא את הפרטים כאן:

חץ למטה