03-720-8882

גוגל לעסק שלי

גוגל לעסק שלי – מדריך

Google My Business (בעברית נקרא: גוגל לעסק שלי) הוא כלי מדהים וחינמי של גוגל שיגדיל את הנוכחות שלכם ברשת, יחזק את המוניטין של העסק, יביא יותר תנועה לאתר ולא מעט לידים.

מה שמדהים בכלי הזה הוא שאתם יכולים להתחרות איתו לא על תוצאות החיפוש האורגניות אלה על תוצאות חיפוש במפות של גוגל. כל זה לא צורך השקעה כספית בכלל אלה רק חלק קטן מזמנכם.

כשמחפשים בגוגל “מספרה חולון” אנחנו מקבלים בחלק העליון של התוצאות את המיקומים של המספרות אשר רשומות בגוגל לעסק שלי, ביחד עם הכתובת, טלפון, קישור לאתר ודרכי הגעה. במידה ואין לכם חשבון בגוגל מיי ביזנס אתם מפספסים ובגדול את הלקוחות שלכם.

גוגל מיי ביזנס - היתרונות המרכזיים:

  • העסק מופיע בגוגל מפות (ללא קשר לתוצאות חיפוש אורגניות)
  • העסק יכול להופיע בתוצאות החיפוש בגוגל שהמשתמש מחפש ביטוי שרלוונטי לעסק בקרבת מיקום של העסק.
  • העסק יכול להופיע בחלק העליון של תוצאות החיפוש (כמו שראינו בתמונה הראשונה)
  • יש אפשרות להוסיף חוות דעת של הקלוחות כדי לחזק את המיתוג והמוניטין של העסק באינטרנט.

איך נרשמים לגוגל מיי ביזנס?

אתם יכולים כבר עכשיו ללחוץ כאן ולהרשם. יש צורך למלא את פרטי העסק שלכם כמו שם העסק, כתובת המלאה, טלפון, אתר של העסק וקטגוריה.

אחרי זה תצטרכו לעבור את שלב אימות העסק כדי שגוגל ידע שמדובר בעסק קיים ופעיל. תוך פחות מחודש (בערך 2-3 שבועות) תקבלו מעטפה בדואר שיגיע לאותה כתובת של העסק שנרשמתם איתה עם קוד אימות שיש להזין בחשבון. אחרי זה העסק שלכם יתחיל להופיע בתוצאות של גוגל.

גוגל לעסק שלי - קידום בעזרת פוסטים

פוסטים בגוגל לעסק מאוד דומים לפוסטים שיש לנו בעמודים של פייסבוק, הם מופיעים רק אם מישהו נכנס לפרופיל המלא של העסק או שחיפש את העסק בתוצאות החיפוש.

חוות דעת

הסעיף של חוות דעת חשוב מאוד. לביקורות טובות יש השפעה גדולה על החלטת הלקוח האם לרכוש את המוצר או לא. כאשר יש לנו הרבה ביקורות חיוביות, הם מגבירות את הסיכוי שהמבקרים באתר יצרו קשר עם העסק וגם יש לזה השפעה על הדירוג של העסק בגוגל.

גוגל מפעילה מערכת בקרה מאוד חכמה על ביקורות ולכן כתיבת ביקורות מזויפות יכולה להיות בעייתית ותגובות כאלה יכולות להיחסם או לא להתפרסם בכלל. ההמלצה שלי היא לעודד את הלקוחות לכתוב ביקורות אותנטיות.

אהבתם את המאמר? שתפו ❤️

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
עוד כתבות מהבלוג:
חץ למטה

1

קצת עליך

2

אודות העסק

3

איך נוכל לעזור?

רק עוד צעד אחד

זה יאפשר לנו להתאים תוכנית עבור היעדים שלך ביותר קלות

..הצוות שלנו יחזור אליך בהקדם האפשרי

מה הלקוחות שלנו אומרים:

חברה מקצועית ואמינה. עומדת ביעדים. ידע נרחב והגדלת ראש.
ארטיום סונדלזון
CEO
Inova DIamonds
Dan Kabakov is the kind of agency you want: Great availability and communication, dedicated to finding the most efficient solutions
Michael Levy
CEO
Low Energy Studio

1

קצת עליך

2

אודות העסק

3

איך נוכל לעזור?

כמעט סיימנו

נשמח לדעת איך נוכל לעזור לעסק שלך